Tercüme Bürosu
Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Majestic Tercüme Bürosu Uzman Ekibi ve Deneyimli Yeminli Tercümanlar ile Hizmetinizde.

Majestic Tercüme Bürosu, tüm konsolosluklar ve resmi kurumlara çok yakın konumdadır. Dokümanlar başta olmak üzere üstlendiği küçük veya büyük ölçekli tüm yazılı ve sözlü tercümeleri aynı kalitede siz müşterilerimize sunmaktadır. Tercüme Bürosu olarak yalnızca çeviri hizmeti sunmakla kalmayıp, bunun yanında müşterilerinin vize vs. her sorununda çözüm sunmaktadır. Majestic Tercüme tüm çeviri işlerinde zaman ve kalite açısından %100 para iade garantisi ile çalışmaktadır.

 

Tercüme Bürosu Ankara Olarak Kaliteli ve Uygun Fiyat

Majestic Tercüme Bürosu olarak 132 dilde Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz. Başlıca çeviri hizmeti sunduğumuz diller arasında; İngilizce Tercüme, Almanca Tercüme ,İspanyolca Tercüme , İtalyanca Tercüme , Portekizce Tercüme , Bulgarca Tercüme, Azerice Tercüme, Ukraynaca Tercüme dilleri bulunmaktadır.

 

Majestic Tercüme Bürosu olarak kaliteli, zamanında ve uygun fiyatlı çeviri hizmetleri sunmak firma prensibimizdir. Üstlendiği projeleri kaliteli ve zamanında teslim eden Majestic Tercüme Bürosu, tercüme sektörünün kusursuz iş teslimi yapan sayılı firmaları arasındadır.
132 dilde Yeminli Tercüme,
Noter Onaylı Tercüme,
Apostille Tasdiki,
Dışişleri Bakanlığı Onayı
Konsolosluk takip hizmetleri
Gücünü bünyesinde bulunan 800’ün üzerinde alanında uzman ve deneyimli yeminli tercümandan alan Majestic Tercüme başta Hukuki TercümeTeknik TercümeTicari TercümeAkademik TercümeSosyal TercümeTıbbi TercümeMedikal Tercüme hizmetleri vermektedir.

 

Ayrıntılı süre ve fiyat bilgisi almak için info@majesticseo.gen.tr mail adresine çevirisi yapılacak dokümanınızı gönderebilir ve 30 dakika içerisinde süre/ fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve kaliteli tercüme hizmeti almak için lütfen 0850 304 13 32 telefon numarası ile bizimle irtibata geçiniz.

Tüm Dillerde Tercüme Hizmeti Vermekteyiz

Tercüme Bürosu (Majestic Tercüme) tüm dillerde yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetlerini en uygun fiyata sunmaktadır.

+